рејтинг: 3.0/10
Оценка на корисникот: 2/10
(2 гласови)

СОДРЖИНА

Млада наследничка подметнува отров на озлогласен револвераш и му соопштува дека има точно три дена да ја пронајде и ослободи нејзината сестра, која ја киднапирала разбојничка банда и кај кога се наоѓа противотровот.

Слики

Си беше еднаш во ДедвудСи беше еднаш во ДедвудСи беше еднаш во ДедвудСи беше еднаш во ДедвудСи беше еднаш во ДедвудСи беше еднаш во ДедвудСи беше еднаш во Дедвуд

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Тко ниско пада (2021)

  image
  Gunning for revenge, outlaw Nat Love saddles up with his gang to take down enemy Rufus Buck, a ruthless crime boss who just got sprung from prison.
 • Бели Буфало (1977)

  image
  Wилд Билл Хицкок (Ц. Бронсон) сања о великом белом бизону и креќе на Запад у потрагу за смртоносном животињом. Сусреќе Индијанца Лудог Коња (W. Сампсон) који...
 • Блекторн (2011)

  image
  Буч Кесиди, т.н. Блекторн, живее мирен живот во едно зафрлено боливиско село. Уморен е од многубројните настани во САД и сака да си го види семејството пред да...
 • Let The Bullets Fly (2010)

  image
  This fast-paced action film starring Chow Yun-Fat is one of the highest grossing domestic movies in Chinese film history. Set during the violent 1920s, notorious...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.