poster

Смртоносни пацијент

Intensive Care (2018)

Трилер | САД
Режисер: Rod Roberts

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 5.1/10
Оценка на корисникот: 6/10

СОДРЖИНА

Испуњена и вољена др Хилари Спенсер позната је под називом „Анѓео источног крила“ због начина на који се односи према својим пацијентима. Један пацијент, Грегори Липтон, меша саосец́ање са обожавањем и постаје опседнут, спреман да учини све што је потребно да испуни своју погрешну визију њихове заједничке будуц́ности.

Слики

Смртоносни пацијент

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • In Bed With a Killer (2019)

  image
  A single mum moves with her daughter to a new town, where she starts a relationship with someone who she believes is the man of her dreams. But he proves to be...
 • Прикриениот агент (2022)

  image
  „Прикриениот агент“ е неверојатна и драматична приказна за професионалниот измамник Роберт Фригард кој го игра Џејмс Нортон, и за Алис Арчер, која ја игра Џема...
 • Измама (2006)

  image
  Свештеникот Тед и неговата сопруга Емили се, навидум, совршен пар. Иако Емили го обожава својот сопруг, таа забележува дека веќе тој не ѝ обрнува внимание. Откако...
 • Отета (2015)

  image
  Трилер о отмици седмогодишње дјевојчице, кќери Американке која се удала за богатог Колумбијца и живи у Колумбији. Цаитлин Схакер (К. Р. Перкинс) заљубила се у...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.