СОДРЖИНА

Свет једног учитеља потпуно се распада када случајно налети на призор гангстерске егзекуције. Након што му криминалци убију породицу, а он се једва спасе од смрти, одлучи узети правду у своје руке...

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • ’Ртот на стравот (1991)

  image
  Након одслужења вишегодишње затворске казне због силовања, Макс Кеди оптужује човека који је био његов јавни бранилац, Сема Баудена. Макс започиње кампању против...
 • Единаесетмината на Оушн (2001)

  image
  Харизматичниот Дени Оушн (Џорџ Клуни) избира врвен тим од специјалисти за да ограбат 150 милиони долари во една ноќ! Целта е безмилосниот претприемач Тери...
 • Дванаесетмината на Оушн (2004)

  image
  Џорџ Клуни, Бред Пит, Мет Дејмон, Џулија Робертс и Дон Чидл се враќаат како најзабавната банда измамници. Овојпат нивни цели се Париз, Рим и Амстердам, а бившата...
 • Градот на гревот (2005)

  image
  Добре дојдовте во Син Сити. Град што ги привлекува силните. Некои го нарекуваат мрачен... бесчувствителен. Ги има и оние што го викаат дом – расипани цајкани,...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.