СОДРЖИНА

Due to an accident that caused memory problems, Bahar, who starts every day from two years ago, thanks to the great sacrifices of her father and brother, continues her life by living the same 24 hours. Hakan, one of the flirty young men in the town where she lives, fell in love with Bahar as soon as he saw her; however, when he learned about the young woman's condition, he will have to accept the same selfless life every day in order to make her fall in love with him again. A Turkish remake of 50 First Dates (2004).

Слики

Фирст Кисс

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Слаткиот дом Алабама (2002)

  image
  Една њујоршка модна дизајнерка (Рис Витерспун) се свршува со најпосакуваниот ерген во градот. Но, нејзиното минато содржи многу тајни, вклучувајќи и сопруг...
 • Љубов по нарачка (2019)

  image
  Аби сака да се вработи како асистентка во една издавачка куќа. На интервјуто за вработување кај Сузан, Аби добива задача да го најде совршениот маж за Сузан, па...
 • Шта ако? (2013)

  image
  Валас је момак који је прошао бројне лоше везе. Када сретне аниматорицу Чантри која живи са својим дугогодишњим дечком Беном измеѓу њих процвета права повезаност...
 • Игра на судбината (2001)

  image
  Момче и девојка повторно се среќаваат години по ноќта кога првпат се сретнале, вљубиле и разделиле, убедени дека еден ден ќе бидат заедно. Во главните улоги: Џон...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.