poster

Престапна година

Leap Year (2010)

комедија, романса | САД, Ирска
Режисер: Anand Tucker
FOX Movies | 29.4.20 | 18:00

рејтинг: 6.5/10
Ocjena korisnika: 7.91/10
(44 glasa)

СОДРЖИНА

Комедија за жена која оди на лудо патување во Даблин за да го побара за сопруг својот човек од соништата.

Слики

NBCUNBCUNBCUNBCUNBCUNBCU

Осврти


Nema recenzija
ПРЕПОРАКИ
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: polica privatnosti.