СОДРЖИНА

Кога учениците во нивното средно школо необјасниво почнуваат да експлодираат, Мара и Дилан се мачат да преживеат во светот каде што секој момент може да им е последен. Кога утрешниот ден е неизвесен, тие можат да почнат да живеат за денес!
Подгответе се за најшокантната љубовна приказна за растењето... и експлодирањето! Кога учениците во нивното средно училиште необјасниво почнуваат да експлодираат (буквално...), матурантите Мара (Кетрин Лангфорд) и Дилан (Чарли Пламер) се мачат да преживеат во свет каде што секој момент може да им биде последен. Кога помеѓу нив почнува да се развива неочекувана романса, Мара и Дилан откриваат дека утрешниот ден веќе не е извесен, па така тие конечно можат да почнат да живеат за денеска!

Слики

СпонтаностСпонтаностСпонтаностСпонтаностСпонтаностСпонтаностСпонтаност

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Песочен човек (2011)

  недела
  image
  Едно утро, Бено наоѓа песок во својот кревет. Покрај тоа што од почекотот се обидува ова да го игнорира, за кратко време сфаќа дека тој песок истекува од него. Од...
 • Болничарката Бети (2000)

  недела
  image
  Комедија за една вдовица, која ја глуми Рене Зелвигер, опседната со една ѕвезда од ТВ спануца. Овој филм освои главна награда на Канскиот филмски фестивал.
 • Ил бидоне (1955)

  недела
  image
  Аугусто је остарјели ситни варалица који за живот зараѓује узимајуќи од осталих. У томе му помажу два партнера: Роберто, који жели постати талијански Јохннy Раy и...
 • Private Life (2018)

  недела
  image
  Richard and Rachel, a couple in the throes of infertility, try to maintain their marriage as they descend deeper and deeper into the weird world of assisted...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.