СОДРЖИНА

Кyле Цхандлер и Јон Воигх глуме двојицу затвореника, каубоја који се усуде посегнути за својих пет минута славе у овој жестокој, грубој и превртљивој причи о пријатељству.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Тко ниско пада (2021)

  image
  Gunning for revenge, outlaw Nat Love saddles up with his gang to take down enemy Rufus Buck, a ruthless crime boss who just got sprung from prison.
 • За шаку долара (1964)

  image
  Непознати човек ујаше у град где се сукобљавају две банде, Бакстерови и Рохови. Уместо да побегне или погине, као што би се догодило веќини, незнанац смишља...
 • Граница на округот (2017)

  image
  Шерифот на соседната област и најдобар пријател на поранешниот шериф Алден Роквел е убиен. Алден мора да ја преземе истрагата во свои раце без поддршка од...
 • Законска мерка (2018)

  image
  Жена го замолува својот поранешен сопруг адвокат да го брани нејзиниот брат криминалец кој е обвинет за убиство на областен јавен обвинител. Ќе треба да се...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.