рејтинг: 5.3/10
Оценка на корисникот: 7.25/10
(60 гласови)

СОДРЖИНА

Организаторката на свадби Мери е амбициона девојка, посветена на работата. Еден ден таа ќе доживее несреќа на улица. Младиот и згоден доктор Стив Едисон ќе ѝ помогне, а меѓу нив ќе се случи хемија. Проблемот е што Стив треба да се ожени со една клиентка на Мери...

Слики

Foto: RTLОрганизатор на свадбиОрганизатор на свадбиFoto: RTLFoto: RTLFoto: RTLFoto: RTLОрганизатор на свадбиОрганизатор на свадбиОрганизатор на свадбиОрганизатор на свадбиОрганизатор на свадбиОрганизатор на свадбиОрганизатор на свадбиОрганизатор на свадбиОрганизатор на свадбиОрганизатор на свадби

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Еден во милион (2001)

  image
  Александра, 35-годишна кариеристка е во шок кога Марк ќе ја остави поради својата љубовница, на денот кога одлучува да му роди бебе. Оти ќе стане слободна жена...
 • На Мидлтон (2013)

  image
  Идит е своеглава жена и со слободен дух, таа е успешна бизнисменка, која ја носи својата 18-годишна ќерка Одри на турнеја низ потенцијалните факултети. Џорџ е...
 • Paris-Manhattan (2012)

  image
  In Paris, the pharmacist Alice has been an obsessed Woody Allen fan since she was fifteen and has seen all his movies and talks to him alone in her room. When she...
 • Запознајте ги Фокерови (2004)

  image
  У овом урнебесном наставку хит комедије, Грег и Пем са њеним родитељима креќу ка Фокер Ајслу где живе Барни и Роз Фокер, Грегови отац и мајка. Ту ќе младини и...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.