poster

Wild Rovers

Wild Rovers (1971)

Режисер: Blake Edwards

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 6.6/10
Оценка на корисникот: 10/10

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Поносни побуњеник (1958)

  image
  Џон Чендлер је војни ветеран из Граѓанског рата. Живи у малом граду са сином који је услед шока доживљеног за време рата остао нем и од тада ни реч није...
 • Двобој (2016)

  image
  Тексас, 1887: Место полно со насилство, митови и легенди. Абрахам Брент (Вуди Харелсон), познат како Пророкот, владее со градот Маунт Хермон како со култ....
 • Си беше еднаш во Дедвуд (2019)

  image
  Млада наследничка подметнува отров на озлогласен револвераш и му соопштува дека има точно три дена да ја пронајде и ослободи нејзината сестра, која ја киднапирала...
 • Смртоносен извор (2002)

  image
  Во текот на Граѓанската војна во Америка, во 1864 година, три војници на Унијата и три војници на Конфедерацијата ќе се одалечат од своите единици и случајно ќе...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.