СОДРЖИНА

Млад пар што се мачи во животот, Том и Ив, мора да претрпат 30-дневен научен експеримент што ќе ја анализира нивната врска. Престој, храна, 50.000 УСД и еден месец насамо во истражувачкиот институт. Што ли може да тргне наопаку...
Без среќа во животот и во потрага по брзи пари, младиот пар Том и Ив лажат за нивната врска за да влезат во ПРОЕКТОТ МИЛЕНИУМ, експеримент за брачни парови предводен од мистериозните Директор и Раководител. Со ветување од 50.000 УСД, Том и Ив мора да преживеат 30-дневна заедничка изолација во паметен дом од иднината, додека истражувачите се обидуваат да дознаат зошто паровите ја губат љубовта. Во текот на нивниот престој, Ив почнува насилно да потпаѓа во лудило додека се прашува дали нејзиниот љубовник навистина е човекот што таа мисли дека е. Параноичен научно-фантасичен трилер за природата на довербата во љубовните врски, ФАЗА НА МЕДЕНИОТ МЕСЕЦ е исто толку класична како „Зона на самракот“, а исто така дава и страшен одговор на прашањето, “Колку добро може да познавате некого?”.

Слики

Фаза на медениот месецФаза на медениот месецФаза на медениот месецФаза на медениот месецФаза на медениот месецФаза на медениот месецФаза на медениот месецФаза на медениот месецФаза на медениот месец

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Reborn (2018)

  петок
  image
  A stillborn baby girl is abducted by a morgue attendant and brought back to life by electrokinetic power. On her 16th birthday, she escapes captivity and sets out...
 • Астрална подмуклост: Поглавље 2 (2013)

  денес
  image
  Након што су се решили духова који су их опседали, породица Ламберт је уверена да је оно најгоре иза њих. Меѓутим, убрзо се почињу поново појављивати чудни и...
 • Средби од четврти вид (2009)

  денес
  image
  Филм „Сусрети четврте врсте“ је провокативни трилер смештен у данашње доба, у место Ноум, на Аљасци, где је сваке године пријављен необично велики број нестанака...
 • Прстенот 2 (2005)

  денес
  image
  Надевајќи се дека ќе ги остават зад себе страшните искуства во Сиетл, Рејчел и нејзиниот син се селат во мал град. Рејчел почнува да работи за локалниот весник...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.