poster

Ноќни службеник

The Night Clerk (2020)

Режисер: Michael Cristofer

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 5.5/10

СОДРЖИНА

After being released from prison, Frederic takes a job at an upscale mountain hotel. One night he spots the hotel owner and his son hiding a car covered in blood. Police arrive shortly afterwards to investigate the death of a hotel guest and, realising the two events are linked, Frederic covers for his boss. As a reward he is promoted and the hotel owner takes him under his wing, but Frederic soon begins to suspect that his boss is setting him up.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Диви нешта (1998)

  денес
  image
  Полициски детектив открива завера во случај во кој е замешан средношколски советник за кариера обвинет од две ученички за силување.
 • Сведок (1985)

  денес
  image
  Младо амишко момче е единствен сведок на брутално убиство во тоалетот на железничката станица во Пенсилванија, и тоа мора да биде заштитено. Задачата ја добива...
 • Името на розата (1986)

  денес
  image
  По таинствената смрт во еден бенедиктински манастир во 1327 година, монасите се уверени дека доаѓа апокалипсата. Манастирот треба да прими еден совет кој го...
 • Огнот ќе дојде (2019)

  денес
  image
  Пироманот Амадор излегува од затвор и се враќа дома за да живее со мајка му и нивите три крави во малечко село. Животот минува бавно, следејќи го ритамот на...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.