рејтинг: 6.3/10
Оценка на корисникот: 8.67/10
(3 гласови)

СОДРЖИНА

Заменикот шериф Џо Дик Дикон се здружува со полковникот Џим Бакстер за да го најдат серискиот убиец кој го тероризира градот Лос Анџелес. Како што се трудат да му влезат во трага на убиецот, Бакстер не сфаќа дека истрагата открива вознемирувачки тајни кои може да му наштетат.

Слики

Мали нештаМали нештаМали нештаМали нештаМали нештаМали нештаМали нештаМали нештаМали нештаМали нештаМали нештаМали нештаМали нештаМали нештаМали нештаМали нештаМали нештаМали нешта

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Терминал (2018)

  понеделник
  image
  Након улоге у филму "Ја, Тоња", за коју је била номинована за Оскара, Марго Роби нас води кроз мрачно лондонско поsемље у нео-ноар филму "Терминал". Марго је на...
 • Не реци ником (2006)

  понеделник
  image
  Педијатар Алекс, скрхан након дивљачког убиства његове супруге Марго на почетку њиховог брака, пре осам година, добија анониман имејл. Отворивши га, угледа лице...
 • Изправителен дом (2010)

  понеделник
  image
  Тројца малолетни деликвенти се осудени на робија во поправен дом, каде ќе се најдат опкружени со банди, смрт и постојани закани.
 • Мистериите на Хроникл: Помош до смрт (2021)

  понеделник
  image
  Алекс и Дру се инфилтрираат во едно одморалиште во дивина кога најновиот вработен на „Кроникл“ исчезнува без трага. Во одморалиштето откриваат дека еден гостин,...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.