СОДРЖИНА

Џеј Си добија вест да јој је роѓака оставила малу девојчицу. Дететове враголије воде до низа комичних догаѓаја који Џеј Си коштају посла и момка, али и смишља рецепт за сос од јабука за децу којим стиче богатство.

Слики

Бејби бумБејби бумБејби бумБејби бумБејби бумБејби бумБејби бумБејби бумБејби бумБејби бумБејби бумБејби бумБејби бум

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Тоа што сум (2011)

  image
  Приказна за созревањето на 12-годишното момче Енди, бистар ученик, којшто ќе стори сѐ само за да не го задеваат.Најпопуларниот наставник, господин Сајмон, ќе му...
 • За тебе, со љубов (2019)

  image
  Аманда е сопственичка на еден дуќан за користени венчаници на кои им дава нов живот и им ги продава на невестите кои не можат да си дозволат скапи фустани. Со...
 • Љубов во планините (2020)

  image
  Розмари е тврдоглава ирска фармерка која е вљубена во својот сосед Ентони со години. Додека Розмари се обидува да излезе од вечната пат-позиција, таткото на...
 • Daddy or Mommy (2015)

  image
  Florence and Vincent Leroy are successful in business, marriage and children. Today, it's their divorce they want to succeed in. But when they both receive the...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.