СОДРЖИНА

Породица Дилејни се сели из великог града у тиху куќу на фарми на селу, где су г. и гѓа Дилејни одлучили да своје три ќерке тинејџерке сачувају од замки које живот у граду може да донесе. Њихов дом је предиван, рустикалан, и све је чему су се могли надати, укључујуќи велике воќњаке с јабукама, али не знају да није све онако како изгледа. Нешто веома стварно и зло тумара тим воќњацима. Сад је мирно, али веќ је брутално убијало и убиќе опет. Кад су се сместили, г. и гѓа Дилејни одлазе на пословно путовање оставивши ќерке саме. Испрва су узбуѓене што их родитељи неќе наsирати и чак су спремне да се забаве кад их посете неки локални момци. Али та забава кратко траје. Ствари се отргну контроли јер момци не прихватају одбијање. Хоќе ли девојке успети да се спасу?

Слики

ВоќњакВоќњакВоќњакВоќњакВоќњакВоќњак

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Лагите кои ги кажуваме (2017)

  вторник
  image
  По смртта на својот шеф Деми, возачот Доналд има последна задача, да ги уништи сите траги од љубовницата на Деми. Некогаш помеѓу довербата и предавството, помеѓу...
 • Телефонска говорница (2002)

  среда
  image
  ТЕЛЕФОНСКА ГОВОРНИЦА е филм за она што се случува кога одговарате на телефонска говорница, а гласот од другата страна ви кажува дека ако ја затворите телефонската...
 • Виртуелен насилник (2015)

  среда
  image
  Компјутерски хакер принудува британска тинејџерка да ги извршува неговите обврски. Доколку одбие, хакерот во јавност ќе ги извади нејзините експлицитни фотографии.
 • Градот на гревот (2005)

  среда
  image
  Добре дојдовте во Син Сити. Град што ги привлекува силните. Некои го нарекуваат мрачен... бесчувствителен. Ги има и оние што го викаат дом – расипани цајкани,...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.