Содржина

Акцијски филм. Син бившег специјалца жртва је отмице па специјалац креќе у борбу против трију опасних банди организираних злочинаца јер жели поновно видјети сина живог и здравог...

Слики

Сам против мафијеСам против мафијеСам против мафијеСам против мафијеСам против мафијеСам против мафијеСам против мафијеСам против мафијеСам против мафијеСам против мафијеСам против мафијеСам против мафије

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Брејвен (2018)

  image
  Дрвосечач го брани своето семејство од опасни трговци на дрога.
 • Maximum Risk (1996)

  image
  Полицајац заузима место свог брата близанца и наслеѓује његов проблем, али и његову прелепу девојку. Он је приморан да боксује целим путем од Француске до...
 • Спасување (2015)

  image
  Поранешен оперативец на ЦИА го киднапира група терористи. Кога син му дознава дека нема план за спасување на неговиот татко, тој почнува своја спасувачка операција.
 • Последната битка (2013)

  image
  Шварценегер е Реј Овенс, поранешен полициски офицер во Лос Анџелес, кој завршува како шериф во гратчето Сомертон на американската граница со Мексико. Иако се чини...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.