poster

Сенка на стравот

Shadow in the Cloud (2020)

акција, хорор, воени | нов Зеланд, САД
Режисер: Roseanne Liang

Каде да се погледне
Во кината од 22.4.21
Cineplexx
рејтинг: 4.7/10

СОДРЖИНА

Жена пилот од Втората Светска војна патува со тајни документи на Б-17 авион и среќава зли суштества во авионот.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Господар рата (2005)

  денес
  image
  Јури Орлов је син руских имиграната који долазе у Америку. Одрастајуќи на улицама Мале Одесе почиње да схвата да новац доводи до статуса и гламура, а самим тим и...
 • Зрно утеха (2008)

  денес
  image
  Истрага го води Џејмс Бонд (Даниел Крег) на трагата на Доминик Грин (Метју Алмарик), светски познат бизнисмен за зелена технологија. Кога Грин помага во пуч во...
 • Гробница на ѓаволот (2009)

  денес
  image
  По ненадејно прекинување на секаква комуникација со тајна археолошка локација на Блискиот Исток, ЦИА испраќа на помош група елитни војници, предводени од...
 • Седморица величанствених (2016)

  денес
  image
  Градиќ Росе Цреек налази се под смртоносном контролом индустријалиста Бартхоломеwа Богуеа, па очајни граѓани затраже помоќ седморице одметника, ловаца на главе,...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.