poster

Ноќна смена

Police (2020)

криминалистички, драма | Франција, Белгија, Кина
Режисер: Anne Fontaine

Каде да се погледне
Во кината од 21.1.21
Cineplexx
рејтинг: 5.1/10

СОДРЖИНА

Тие треба да одведат мигрант до аеродромот од каде тој ќе биде депортиран. Но кога дознаваат дека тој ќе биде осуден на смрт кога би се вратил во својата земја, тие се соочуваат со неподнослива етичка дилема.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Доста је било (2002)

  денес
  image
  Жена открива да човек из њених снова уствари није оно за шта се представља. Она и њена ћерка покушавају да побегну уз помоћ њеног бившег дечка али муж почиње да...
 • Адвокатот со Линколн (2011)

  денес
  image
  Во интелектуалниот трилер „Адвокатот со Линколн“, Метју Мекoнаги го игра Мајкл „Мик“ Халер, итар и харизматичен адвокат од Лос Анџелес, кој работи од задното...
 • 8 милиметри (1999)

  денес
  image
  Приватниот детектив Том Велес (Николас Кејџ) води нормален живот со својата сопруга (Кетрин Кинер) и со ќерка си, во Харисбург, Пенсилванија. Тој поголем дел од...
 • Хиатц (2013)

  денес
  image
  Један случајан хитац испреплешће судбине две младе жене - Аните, инспекторке која се сјајно сналази у професионалном и сасвим добро у приватном животу и Петре,...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.