рејтинг: 4.7/10
Оценка на корисникот: 7.5/10
(2 гласови)

СОДРЖИНА

Кога ѝ е наредено да оди една година на рехабилитација, актерката Кенди (Дру Баримор) ја најмува амбициозната Пола да го заземе нејзиното место. Но Пола ѝ го краде идентитетот, кариерата и момчето, а ја брка и од сопствениот дом.
Пропадната филмска ѕвезда Кенди (Дру Баримор), фатена за даночна измама, ја најмува својата симпатична и амбициозна замена Пола (исто така Баримор), да ја врши задолжителната јавна работа наместо неа. Се развива чудна меѓузависна ситуација кога Кенди сфаќа дека таа може да ја користи Пола како замена во сите делови од нејзиниот живот за да побегне од стресните барања на славата. Но Пола целосно се соживува со својот нов идентитет, преземајќи ја кариерата на Кенди и нејзиното момоче, а конечно и ја брка Кенди од нејзината сопствена куќа! Кенди сега мора да преживее во вистинскиот свет додека Пола се држи до животот на славна личност од своите соништа.

Слики

ЗаменаЗаменаЗаменаЗаменаЗаменаЗамена

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Наш муж Талијан (2004)

  вторник
  image
  Мариа (Мариа Гразиа Цуцинотта) израѓује сандале и живи у Италији. Њезин супруг Винцензо (Пиерфранцесцо Фавино) одлази од куќе како би се окушао као кипар у Неw...
 • Што е љубовта (2007)

  вторник
  image
  Том планира да изненади Сару вереничким прстеном, а свог најбољег пријатеља замоли да буде сведок просидби која ќе се десити на светог Валентина. Невоља је у томе...
 • Цигари на парче (2011)

  вторник
  image
  Боби, њујоршки џепчија кој насекаде се претставува како брокер, ја предизвикува судбината кога ќе украде значка од њујоршки детектив, поради незадоволството на...
 • Семоќниот Еван (2007)

  вторник
  image
  Еван Бакстер е нов член на конгресот со светла иднина и со намера „да го смени светот". Бог ќе ја слушне оваа порака и решава да му помогне...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.