poster

Swerve

Swerve (2011)

Режисер: Craig Lahiff

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 5.4/10

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Абецеден убиец (2008)

  денес
  image
  Засновано на вистинита приказна за убиецот со иницијали во Рочестер, Њујорк.
 • Средба со злото (2012)

  денес
  image
  Џон е разочаран татко и сопруг, кој под водството на еден таинствен странец се претвора во херој што е подготвен на сѐ за да го заштити своето семејство.
 • Гавранот (2012)

  денес
  image
  Кога еден психички растроен убиец ќе започне серија крвави злосторства, инспирирани од делата на Едгар Алан По, еден млад детектив од Балтимор ќе ги здружи силите...
 • Празниот човек (2020)

  денес
  image
  Откако тинејџерите од мал град од средниот Запад почнуваат мистериозно да исчезнуваат, локалните жители се сомневаат дека исчезнувањата можеби се поврзани со...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.