poster

Владавина суперјунака

Reign Of The Supermen (2019)

Режисер: Sam Liu

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 6.7/10

СОДРЖИНА

Након што је Суперман остао покопан, послије његове битке са Судњим даном, његово тијело је украдено из гробнице. Док власти истражују, нови и потпуно другачији Супермени почињу се појављивати на сцени, због чега се сви питају је ли Суперман реинкарниран, и ако јест, који је од нових Супермена прави Човјек од челика?

Слики

Владавина суперјунака

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Екипа за 6 (2014)

  image
  Криминален план ѝ се заканува на метрополата Сан Франсокио, па брилијантниот млад гениј во роботика Хиро Хамада се впушта во акција со своите пријатели и својот...
 • Тинејџерски нинџа желки (2007)

  image
  Кога на светот му се заканува древно зло, четирите желки тинејџери мора да се здружат повторно и да се смират за да му се спротивстават.
 • Човек-пајак: Нов свет (2018)

  image
  Мајлс Моралес е њујоршки тинејџер со проблеми со училиштето, пријателите и со тоа што е новиот спајдермен. Кога се отвора еден портал во универзумот, Мајлс...
 • DC Лигата на супер-миленици (2022)

  image
  Во „DC Лигата на супер-миленици“, суперкучето Крипто и Супермен се неразделни најдобри пријатели кои споделуваат исти супермоќи и заедно се борат против...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.