рејтинг: 5.5/10
Оценка на корисникот: 5/10

СОДРЖИНА

Тренутачно незапослена умјетница пронаѓе агенцију за рад на одреѓено вријеме те ускоро добије низ послова везаних уз благдане. Но, ускоро изгуби надахнуќе, а уз благданске припреме, мора се носити и с осјеќајима које је развила према менаџеру агенције.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Тело (2003)

  image
  Тројца пријатели живеат заедно, еден од нив умира поради своите нелегални бизниси. Другите двајца ги губат посмртните останки и се упатуваат по нив низ целата...
 • Të jesh Maikëll Medsen (2007)

  image
  Актерската кариера на Мајкл Мадсен е во застој поради таблоидните вести кои ги пишува Били Дант, озогласен папарацо новинар. Мајкл одлучува да направи пресврт на...
 • The Passionate Plumber (1932)

  image
  To make her lover jealous, a beautiful socialite passes off a bumbling plumber as her paramour.
 • Шоуто на кучето и понито (2018)

  image
  Трогателен филм за коњ и пони.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.