poster

The Package

The Package (2018)

Режисер: Jake Szymanski


рејтинг: 5.6/10

Слики

The Package

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Брз како куршум (2022)

  image
  Во „Брз како куршум“, Бред Пит го игра Лејдибаг, несреќен убиец решен мирно да ја врши својата работа откако премногу зделки отишле на лошо. Судбината, сепак,...
 • Тела, тела тела (2022)

  image
  Кога група богати 20-годишници планираат забава за време на ураган во оддалечена семејна куќа, забавата станува смртоносна во овој свеж и смешен поглед кон...
 • Панамски кројач (2001)

  image
  Кад би Џејмс Бонд имао злог брата близанца, то би свакако био Енди Ознард. Овом раскалашном британском шпијуну на уму су само секс и новац, а, након афере са...
 • Матадор (2005)

  image
  Џулијан Нобл (Пирс Броснан) е платен убиец - или, со негови зборови кажано, „помагач во фатални случаи“ и е многу добар во својата работа, но убивањето луѓе го...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.