рејтинг: 6.4/10
Оценка на корисникот: 5.5/10
(2 гласови)

СОДРЖИНА

Александра, 35-годишна кариеристка е во шок кога Марк ќе ја остави поради својата љубовница, на денот кога одлучува да му роди бебе. Оти ќе стане слободна жена која итно бара вистински маж за соживот, се одлучува да и се врати на својата стара љубов. Ама дали тој е вистински човек за неа?

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Горко/слатко (2009)

  image
  „Горко/слатко“ е романтична комедија заснована врз ликови, но истовремено е и класична приказна. Филмот се одвива околу експертот за кафе Брајан Чендлер кој,...
 • Низ цела земја за Божиќ (2020)

  image
  Поранешните соученици Лина и Макс патуваат дома за празниците, додека не започне невреме. Тие мора да работат заедно за да се вратат дома на време, без разлика...
 • Петгодишна свршувачка (2012)

  image
  Свадбените планови на Том и Вајолет се прекинати поради повеќе разочарувања и изненадувања во текот на петте изминати години. Вајолет мора да се пресели во...
 • Снимка на секс (2014)

  image
  Кога Џеј (Џејсон Сигел) и Ени (Камерон Дијаз) се сретнаа првпат, нивната романтична врска беше интензивна, но по десет години брак и со две деца, на искрата на...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.