СОДРЖИНА

Вилоу се враќа во родниот град за да ѝ помогне на сестра си во планирањето на свадбата. Кога пансионот во којшто пораснале е ставен на продажба, таа успева да го убеди сопственикот Дејвид да го среди пансионот и во него да ја одржат свадбата. Како што поминуваат сѐ повеќе време заедно, Вилоу сѐ повеќе размислува за тоа и самата да го купи пансионот, но и за можната иднина со Дејвид.

Слики

Божиќ на планина

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Потрага по божиќното богатство (2021)

  денес
  image
  Емилија, картограф, добива работа да дизајнира карта за богатство на Северниот Пол за божиќната сезона и бара истражувач што го поминал снежниот Пол. Заедно ќе...
 • Љубав у зраку (2019)

  денес
  image
  Самохрана мајка упознаје привлачног пилота те се напокон одлучује суочити са својим страховима.
 • Магична нараквица (2020)

  Утре
  image
  Холи, дизајнерка на накит, наоѓа загубена магична белезица и се здружува со истражувачкиот новинар Грег надевајќи се дека ќе го најде сопственикот и ќе ја врати...
 • Бескрајно вљубени (2019)

  Утре
  image
  Бруклин води фирму за упознавање, али јој је посао на ивици пропасти. Добија прилику да се појави у часопису, меѓутим писца чланка о њено бизнису, мора да упзна...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.