СОДРЖИНА

Trapped in a lab and stuck in a time loop, a disoriented couple fends off masked raiders while harboring a new energy source that could save humanity.

Слики

ARQ

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Со време (2011)

  image
  Во иднина, кога времето буквално значи пари, а стареењето запира на 25 години, преживувањето е можно само преку заработка, крадење или наследување на повеќе...
 • Луси (2014)

  image
  Лук Бесон им е режисер на Скарлет Јохансон и Морган Фримен во овој акционен трилер кој ја прикажува способноста на човек да искористува 100 насто од својот...
 • Вучији зов (2019)

  image
  Један човек са изузетним аудио способностима се укрцава на једну француску нуклеарну подморницу и постаје фундаментални члан њене посаде. Његове способности ќе...
 • Вонземјани (1986)

  image
  Сигурни Вивер глуми во ВОНЗЕМЈАНИ, продолжението на блокбастерот, „Вонземјанин“ од 1979, репризирајќи ја својата улога како офицер Елен Рипли, единствениот...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.