Оценка на корисникот: 6.6/10
(91 глас)

СОДРЖИНА

In a single afternoon a man comes to grips with the power of his past when his estranged family becomes tangled in its web.

Слики

Watch the Sunset

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Гневен човек (2004)

  image
  Поранешниот оперативец на ЦИА, Џон Криси, повторно живнува кога пријателот Рејбурн му наоѓа работа како телохранител на 9-годишната Пита Рамос. Кога ќе ја...
 • Антитруст (2001)

  image
  Дипломци са универзитета Стенфорд, Мило Хофман (Рајан Филипе) и његов једнако надарени пријатељ Теди, намеравају да оснују фирму која би се бавила Интернетом и...
 • Леон (1994)

  image
  Леон е имигрант кој живее повлечен живот и пие само млеко. Но, тој е исто така и врвен професионален убиец. Во неговата зграда живее малата Матилда која има тажен...
 • Скриена камера (2007)

  image
  Кога новинарот, добитник на Пулицеровата награда, ќе стане жртва на масовно убиство во хотелска соба во Барселона, независниот репортер, Ден Ковакс, брат на...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.