рејтинг: 5.9/10
Оценка на корисникот: 10/10
(7 гласови)

СОДРЖИНА

Психолог се бави опасном младом генијалком у битци умова – несвјестан наднаравне моќи коју дјевојка посједује, или тога да јој је живот у опасности.

Слики

Чудо од дјетета

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Гатака (1997)

  image
  Винсент жели да путује до звезда. Преузима идентитет генетски савршеног примерка и научи како да превари ДНК. Баш кад му је заказана свемирска мисија, директор...
 • Виктор Франкенштајн (2015)

  image
  Радикалниот научник Виктор Франкенштајн и неговиот брилијантен штитеник Игор Штраусман споделуваат благородна визија да му помогнат на општеството преку...
 • Последниот здив (2018)

  image
  Без информации за тоа што се случува и како да се спасат, без струја, храна и вода, брачен пар се обидува да преживее нешто што изгледа како природна катастрофа и...
 • Потомци (2006)

  image
  Во 2027 г., во хаотичен свет во кои жените станале неплодни, поранешен активист помага да се транспортира до безбедно место на море жена која за чудо е бремена.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.