СОДРЖИНА

Јонас Бехман е адвокат целосно ангажиран и убеден во правилниот избор на својата професија, се’ до денот кога самиот не стане обвинет за убиство. Ги зема работите во свои раце и се впушта во неспокојна потрага по група уценувачи кои му се закануваат со објавување информации за наводното убиство што го извршил тој. Но, ништо не е така како што изгледа. Трагите од уцената го доведуваат до случајот за смртта на татка си кој загинал во таинствени околности пред година и пол.

Слики

Кандидат

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Издаја (2014)

  image
  Након што мирни одмор с љубавником крене по злу, трудница је присиљена обратити се за помоќ супругу с којим је у процесу развода брака.
 • Корумпира (2016)

  image
  Кога поранешна форензичка сметководителка од јавното обвинителство ќе биде повикана да помогне во решавањето на тежок случај, таа ќе ја открие смртоносната мрежа...
 • Параноја (2013)

  image
  Во трилерот со вртоглаво високи влогови, Адам Касиди (Лиам Хемсворт) е шармантен млад деловен човек кој се обидува да напредува на новото работно место во Вајат...
 • Момчето што го запозна онлајн (2010)

  image
  Кога тинејџерката Ками ќе се вљуби во Џејк, кого го запознала преку Интернет, нејзината самохрана мајка сфаќа колку тешко се справува со вљубувањето. Иако Ками...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.