рејтинг: 6.8/10
Оценка на корисникот: 6/10

Слики

Мојата единствена желба за Божиќ

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • The Secrets of Jonathan Sperry (2008)

  image
  In 1970 a 75-year-old man named Jonathan Sperry starts mentoring three boys - Dustin, Albert, and Mark - to follow the Lord.
 • Eja! (1987)

  image
  In a small town where a group of medical students have come for their teaching practice. Shpresa, the protagonist of the film, sees among these girls, her own...
 • Brazdat (1973)

  image
 • Rruga e lirisë (1983)

  image
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.