poster

Амерички киборг

American Cyborg: Steel Warrior (1993)

Режисер: Boaz Davidson

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 4.2/10

СОДРЖИНА

Након нуклеарног рата, човечанство је стерилно,а њиме влада вештачка интелигенција. Једина жена која је била способна да роди, мора да проѓе кроз опасни град до брода, како би спасла дете. Прати је бесмртни робот убица, а само један човек покушава да јој помогне и заштити је од машине за убијање.

Слики

Амерички киборгАмерички киборгАмерички киборгАмерички киборгАмерички киборгАмерички киборгАмерички киборгАмерички киборгАмерички киборгАмерички киборг

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Вондер вуман (2017)

  денес
  image
  Кога еден пилот се урива и раскажува за конфликтот во надворешниот свет, Амазонката Дијана го напушта својот дом, убедена дека може да ја спречи заканата. Во...
 • ARQ (2016)

  денес
  image
  Trapped in a lab and stuck in a time loop, a disoriented couple fends off masked raiders while harboring a new energy source that could save humanity.
 • Планета на мајмуните: Војна (2017)

  денес
  image
  Цезар и неговите мајмуни се присилени да влезат во смртоносен конфликт со човечката армија што ја предводи безмилосниот полковник. Откако мајмуните имаат...
 • Туѓинец (2010)

  денес
  image
  Најдобриот агент на ФБИ ќе стане цел на напади на терористи. Тие ќе му го убијат целото семејствто, а меморијата ќе му ја избришат. Време е за одмазда, затоа што...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.