Батман Унлимитед: Мецхс вс. Мутанти

Batman Unlimited: Mechs vs. Mutanti (2016)

Режисер: Curt Geda

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 5.9/10
Оценка на корисникот: 7/10
(2 гласови)

СОДРЖИНА

Витез таме враќа се како би чинио оно што му иде најбоље - заштита града Готхама. Када злочести знанственик Мр. Фреезе активира свој посљедњи изум на двама најгорим злочинцима из Готхама - Киллер Цроцу и Банеу - ствари од лошег постану још горе. Претворивши их у мутирана чудовишта, злочинци почињу уништавати улице Готхама, а суперхероји морају реагирати како би их што прије спријечили.

Слики

Батман Унлимитед: Мецхс вс. Мутанти

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Отворена сезона (2006)

  петок
  image
  Кога една припитомена гризли мечка од 400 кг по име Баг и еден слаб елен по име Елиот се заглавени во шумата за време на ловна сезона, тие ќе мораат да ги соберат...
 • Плои (2018)

  петок
  image
  Главни јунак је Цврле који није научио да лети на време кад његова породица мигрира у топлије крајеве, те он мора да наѓе начин да се избори са зимом,...
 • Роботи (2005)

  петок
  image
  Во чудесниот метален универзум, населен исклучиво со механички суштества, живеат незаборавните роботи Родни Коперботом, млад генијален изумител кој сонува да им...
 • Раја и последниот змеј (2021)

  сабота
  image
  Во едно кралство познато како Кумандра, една поинаква Земја населена со античка цивилизација и една воинка наречена Раја која е решена да го најде последниот змеј.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.