рејтинг: 6.7/10
Оценка на корисникот: 8.08/10
(12 гласови)

СОДРЖИНА

Дијана е девојка која предвреме го раѓа своето дете. 17 години подоцна, Дијана ја образува својата ќерка дома, која е неподвижна и хронично болна. Наскоро, Клои почнува да се сомнева во својата мајка и открива дека Дијана крие многу страшни тајни за нејзиното здравје и нејзиното потекло.

Слики

БегајБегајБегајБегајБегајБегај

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Осмиот патник: Ковенант (2017)

  денес
  image
  Сѐ е мирно на вселенскиот брод „Ковенант. Екипажот и останатите 2000 души на бродот се длабоко во хибернациски сон, што го остава синтетичкиот човек Волтер сам да...
 • Земи ми ја душата (2010)

  денес
  image
  Во Ривертон, постои легенда за сериски убиец кој се заколнал дека ќе се врати од мртвите за да ги погуби седумте деца родени на денот кога бил убиен. Шеснаесет...
 • Повикување 3: Ѓаволот ме натера (2021)

  денес
  image
  „Повикување 3: Ѓаволот ме натера“ открива возбудлива приказна за терор, убиство и непознато зло кое ги шокира дури и искусните истражувачи на паранормалното Ед и...
 • Духови рата (2020)

  денес
  image
  Група америчких војника добија нареѓење да заузме један француски замак крајем Другог светског рата. Замак је раније био место нацистичке високе команде и мисија...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.