poster

Крудs - Ново доба

The Croods: A New Age (2020)

Режисер: Joel Crawford

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 7.0/10
Оценка на корисникот: 10/10
(2 гласови)

СОДРЖИНА

Ова комедија, номинована за Оsкара, је прича о sуочавању једног клана sа sвојим sветом који sе мења. Био је то ванвременsки подsетник на важноsт породице и на то колико sмо мало еволуирали.

Слики

Крудs - Ново добаКрудs - Ново добаКрудs - Ново добаКрудs - Ново добаКрудs - Ново доба

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Лего филм 2 (2019)

  денес
  image
  Хероите на Бриксбург се враќаат за да го спасат саканиот град! Емет, Луси и нивните пријатели се борат против Лего Дупло натрапниците од вселената и одат во...
 • Божикна бајка (2005)

  денес
  image
  Аукциската куќа за која работи Бел е во процес на каталогизирање на една огромна вила. За нејзиниот клиент Хантер Ловел се вели дека има остар јазик и краток...
 • Облачно со врнежи од ќофтиња 2 (2013)

  денес
  image
  Флинт мислеше дека го спасил светот кога го уништи својот најзлогласен изум, машината што ја претвора водата во храна, предизвикувајќи врнежи од чизбургери и...
 • Змајева кугла Зед: Битка богова (2013)

  денес
  image
  The events of Battle of Gods take place some years after the battle with Majin Buu, which determined the fate of the entire universe. Bills, the God of...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.