TOM STERN

Актерот:

 1. ...
  Kevin O'Flaherty
 2. ...
  CIA Agent
 3. ...
  Mike
 4. ...
  Capt. Cardwell
 5. ...
  Woody Browne
 6. 6. Наказе (1993), филм
  ...
  Man #2 / Milkman
 7. ...
  Angry Drunk

Режисер:

 1. 1. Наказе (1993), филм

Сцеарист:

 1. 1. Наказе (1993), филм

Продуцент:

 1. ...
  associate co-producer
 2. ...
  executive producer

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.