STAN FREBERG

Актерот:

 1. 1. Tom Thumb (1958), филм
  ...
  Yawning man
 2. ...
  Deputy Sheriff
 3. ...
  Man

Глас:

 1. ...
  Beaver
 2. ...
  Big Bad Wolf / Three Little Bops / Singing Narrato
 3. ...
  Race Announcer
 4. ...
  Pete Puma / Additional Voices
 5. ...
  Baby Bear
 6. 8. Гарфилд (2008), серија

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.