NURAY USLU

Актерот:

 1. 1. 1001 Nok (2006), серија
  ...
  Sevgi
 2. 2. Yedi Numara (2000), серија
  ...
  Ruya

Сцеарист:

 1. 2. Сахра (2004), серија
 2. 3. Yedi Numara (2000), серија

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.