MICHAEL HURST

Режисер:

 1. 1. Pandora (2019), серија
 2. 3. Westside (2015), серија
 3. 4. 800 зборови (2015), серија
 4. 14. Obljetnica (2000), филм
 5. 15. Нова крв (1999), филм

Сцеарист:

 1. 1. Pandora (2019), серија
 2. 2. Нинџа 2 (2013), филм
  ...
  (based on the movie "Ninja" written by)
 3. 3. Нинџа (2009), филм

Актерот:

 1. 1. Dead (2020), филм
  ...
  Ross
 2. 2. Seven Sharp (2013), серија
  ...
  Himself
 3. ...
  Roman Messenger
 4. ...
  Ferry Pilot
 5. ...
  Iolaus
 6. ...
  Charon the Boatman
 7. ...
  Iolaus

Продуцент:

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.