MICHAEL BRANDT

Сцеарист:

 1. ...
  (screenplayby)
 2. ...
  (developed by)
 3. ...
  (developed by)
 4. 4. ЧИКАГО ФД (2012), серија
  ...
  (created by)
 5. 6. Баран (2008), филм
  ...
  (screenplay)
 6. ...
  (screenplay)
 7. ...
  (screenplay)
 8. ...
  (story)

Режисер:

 1. 1. ЧИКАГО ФД (2012), серија

Автор:

 1. 2. ЧИКАГО ФД (2012), серија

Продуцент:

 1. ...
  executive producer

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.