MARIA PALMER

Актерот:

 1. ...
  Tanya Litvinov
 2. 2. Days of Glory (1944), филм
  ...
  Yelena
 3. 3. Мрежа (1947), филм
  ...
  Martha Kroner
 4. ...
  Huberta
 5. 5. Flight Nurse (1953), филм
  ...
  Captain Martha Ackerman
 6. ...
  Rena's Mother (additional sequence: US)

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.