LJUBOMIR UBAVKIĆ

Актерот:

 1. 1. Самци (1968), серија
 2. ...
  Lazar Popadić
 3. ...
  Ujak Gavrilo
 4. ...
  Lazar Popadic
 5. ...
  Manojlo
 6. ...
  Manojlo Tabanas
 7. ...
  Pijani putnik
 8. 9. ОРТАЦИ (1988), филм

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.