LEM DOBBS

Сцеарист:

 1. ...
  (uncredited)
 2. ...
  (story)
 3. ...
  (screenplay)
 4. 5. Освета (1999), филм
 5. 6. Плен (2001), филм
  ...
  (screenplay)
 6. 7. Издаја (2011), филм
 7. ...
  (screenplay by)

Продуцент:

 1. ...
  co-producer
 2. ...
  co-producer

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.