JESSE PRUPAS

Продуцент:

 1. ...
  executive producer
 2. ...
  line producer: Montreal (uncredited)
 3. ...
  line producer: Montreal
 4. ...
  executive producer
 5. 6. Удар (2009), серија
  ...
  associate producer
 6. 9. Housesitter (2007), филм
 7. 10. Black Widower (2006), филм

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.