HISAO EGAWA

Глас:

 1. ...
  Rubin
 2. ...
  Killer B
 3. ...
  Killer B
 4. 5. Zmajeva kugla (2018), филм
  ...
  Moroko

Актерот:

 1. 1. Speed Grapher (2005), серија

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.