GUNNAR EYJÓLFSSON

Актерот:

 1. 1. Mama Gogo (2010), филм
  ...
  Gógó's deceased husband
 2. ...
  Aeschere
 3. 3. Море (2002), филм
  ...
  Þórður
 4. ...
  Eirik the White

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.