GEORGIA EMELIN

Актерот:

 1. 1. Обитељ (1991), филм
  ...
  Bobbi
 2. ...
  Cristan Downey
 3. 3. Žrtve ljubavi (1993), филм
 4. ...
  Dana Rogers
 5. ...
  Joanne Fagot Westerfield
 6. ...
  Jerry's Girlfriend

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.