EFREM ZIMBALIST JR.

Актерот:

 1. ...
  Self
 2. ...
  Alfred Pennyworth
 3. ...
  Vice Chancellor
 4. 4. Бетмен (1992), серија
  ...
  Alfred Pennyworth
 5. ...
  Wilson
 6. 7. Remington Steele (1982), серија
  ...
  Daniel Chalmers
 7. ...
  Captain Stacy
 8. ...
  Arthur Winner
 9. ...
  Tony Monetti

Глас:

 1. ...
  Dr. Octopus / Dr. Otto Octavius

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.