DOUGLAS RAIN

Актерот:

 1. ...
  HAL 9000

Глас:

 1. ...
  HAL 9000
 2. 2. Спанко (1973), филм
  ...
  Evil Computer / Various Robot Butlers
 3. ...
  Self - Diary Reciter

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.