CYNTHIA CRANZ

Глас:

 1. ...
  Chi-Chi
 2. 8. Фрацтале (2011), серија
 3. ...
  Kitahara
 4. ...
  Kitahara
 5. ...
  Kitahara
 6. ...
  Kitahara
 7. ...
  Kitahara
 8. ...
  Ezra
 9. 15. My Hero Academia (2016), серија
 10. 16. Valentine (2017), филм
  ...
  Srimaya's Mother
 11. 17. Valentine (2017), филм
  ...
  Srimaya's Mother
 12. 18. Human Lost (2019), филм
  ...
  Additional Voices

Актерот:

 1. 1. Yu Yu Hakusho (1994), серија
  ...
  Botan
 2. ...
  Mitch Tennison
 3. ...
  Chi-Chi
 4. 4. Shin Chan (2006), серија
  ...
  Mitzi Nohara
 5. ...
  Chi-Chi
 6. 6. Фрацтале (2011), серија
  ...
  Additional Voices

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.