BRAD MISKA

Сцеарист:

 1. ...
  (concept)
 2. 3. ВХС 2 (2013), филм
  ...
  (concept: anthology concept)
 3. ...
  (concept: anthology concept)
 4. 5. V/H/S/94 (2021), филм
  ...
  (concept)

Продуцент:

 1. ...
  associate producer
 2. 3. ВХС 2 (2013), филм
 3. 5. Југ (2015), филм
 4. 6. Siren (2016), филм
 5. 8. V/H/S/94 (2021), филм

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.