BERGÜZAR KOREL

Актерот:

 1. 2. Карадаји (2012), серија
  ...
  Feride Sadoglu
 2. ...
  Gözde
 3. 4. 1001 Nok (2006), серија
 4. ...
  Leyla
 5. 6. Çocuktan Al Haberi (1998), серија
  ...
  Self - Host (2009)

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.