BERGÜZAR KOREL

Актерот:

 1. 1. Çocuktan Al Haberi (1998), серија
  ...
  Self - Host (2009)
 2. ...
  Leyla
 3. 3. 1001 Nok (2006), серија
  ...
  Sehrazat Evliyaoglu
 4. ...
  Gözde
 5. 5. Карадаји (2012), серија
  ...
  Feride Sadoglu
 6. ...
  Azize

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.